top of page

DiETTO PROGRAMI NEDiR?

Dietto Diyet Programı  günlük besin ihtiyacınızın tamamını 800-1000 kalori aralığında sağlayan, sürecin kurum diyetisyenlerimiz eşliğinde gerçekleştiği ve kişiye göre düzenlendiği, öğünlerin hazır olarak gönderildiği, uygulaması oldukça kolay, sonuçları açısından benzersiz ve sağlıklı Türkiye'de ilk ve tek diyet programıdır

Dietto'nun hazır öğünleri  “Kilo Verme Amaçlı Kalorisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliğine” göre üretilmektedir.

Dietto Programı’nda size özel diyetisyeniniz  ister telefonda, isterseniz de WhatsApp üzerinden sürekli sizinle iletişim halindedir. Bu diyetisyen hizmeti tamamen ücretsiz olup programınız sona erdiğinde dahi ömür boyu sürmektedir

1-2.jpg
kisiyeozel-diyetisyen.png

Dietto Programı’nın bütçenize olan maliyeti SIFIRDIR!
Evde hazırlanan bir öğün maliyeti en az 8 ₺, dışarıda tükettiğinizde en az 15 ₺.
Dietto’nun hazır ve pratik öğünleri yaklaşık sadece 4 ₺’dir.

2-2.jpg
sifir-maliyet.png

Dietto Programı öğün hazırlama derdinizi tamamen ortadan kaldırıyor. Bu öğün ne yesem, ne hazırlasam? Bu yemek kaç kalori? gibi dertler yoktur. Dietto Programı'nda tüm öğünler size hazır  gelir

4-2.jpg
dert-yok.png

Dietto koşulsuz iade garantisi sunan tek diyet programıdır.

Hiç bir sebep belirtmeden programı bırakabilir, ücretinizi iadesi talep edebilirsiniz.

5-2.jpg
iade-garantisi.png

Dietto Programı’nda size beyan edilen sonucu almanız garanti edilir. Üstelik spor yapmadan ve açlık hissetmeden %100 sonuç garantisini sadece Dietto Programı size sunabilir.

mutlu-insanlar.png
sonuc-garantisi.png

Dietto Programı'nda tüm kullanıcılar diyetisyenlerimiz ve diğer kullanıcılarla iletişim halindedir. Bu iletişim sayesinde yaratılan  yüksek motivasyon diyetin başarısını en üst düzeye çıkarmaktadır.

6-2.jpg
motivasyon-gruplari.png

DiETTO PROGRAMI NASIL UYGULANIR?

Dietto Programı  “BAŞLANGIÇ” ve “DEVAM” olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır; 

(Size en uygun programı ve süresini öğrenmek için tıklayın.)

1- BAŞLANGIÇ AŞAMASI

Programın ilk 2 günlük aşamasıdır, uygulayıcıyı programın bir sonraki adımı olan “Devam  Aşamasına” hazırlar. Yeni başlanılan veya  ara verdikten sonra devam edilen programlar için mutlaka uygulanmalıdır. Bu aşamayı “Dietto Shake “ile uyguladığımızda “Üç saat arayla günde beş defa”  Dietto Shake başlangıç öğünleri tüketilir. Başlangıç aşamasını Dietto Öğün Çorba  ile uygulamak isterseniz “Dört saat arayla günde dört defa” Slimo Öğün Çorba tüketilmelidir. (Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın)

Dietto Öğün Çorba ile Başlangıç Aşaması

dietto-corba-kullanim.png

Dietto Öğün Shake ile Başlangıç Aşaması

dietto-shake-baslangic.png

2- DEVAM AŞAMASI

Bu aşamada süre sınırı yoktur, başlangıç aşamasından sonra gelen devam aşamasını Dietto Diyetisyenleri’nin de yönlendirmesiyle dilediğiniz kadar sürdürebilirsiniz. Programın bu aşamasında “beş saat arayla bir serbest öğün + iki Dietto Shake veya Dietto Çorba” öğünleri alınır. Aynı zamanda tercihinize göre 3 ara öğün yaparak günü altı öğünle sürdürebilirsiniz. (Size uygun programı ve süresini öğrenmek için tıklayın)

Dietto Öğün Çorba ile Devam Aşaması

dietto-corba-devam-kullanim.png

Dietto Öğün Shake ile Devam Aşaması

dietto-shake-devam-kullanim.png

ARA ÖĞÜNLER

Hem başlangıç hem de devam evrelerinde öğünlerinizin arasında açlık hissettiğiniz takdirde tüm yeşil sebzeleri makul miktarda, tuz ve yağ eklemeden tüketebilirsiniz. Aynı zamanda hem başlangıç hem de devam evrelerinde kalori ihtiva etmeyen tüm soğuk içecekleri (su, soda,  vb.) ve şeker ilave etmeden (tatlandırıcı kullanılabilir) tüm sıcak içecekleri (çay, kahve, türk kahvesi vb.) "sınırsız olarak" tüketebilirsiniz. Ayrıca danışman diyetisyeninizden programınızın gidişatına göre ekstra ara öğün tavsiyeleri alabilirsiniz.

Sınırsız Ara Öğünler

araogunler.png

Diyetisyenlerimiz Kontrolünde Tüketilecek

Ara Öğünler

dietto-diyetisyen-araogun.png
dietto-ornek-program.png
logo.png
bottom of page