top of page

DiYETiSYENE SOR

Dietto Shake

Dietto Öğün Shake öğün yerini alan (her öğünde alınması gereken besin ihtiyacının tamamını karşılayan) 4 farklı aromalı ve milkshake tadında enfes içeceklerdir. Öğün başına yaklaşık 200 kcal ve günlük öğünde 800 kcal ile tüm besin ihtiyacını karşılamasıyla sağlıklı ve benzersiz sonuçlar sağlaması açısından diyetisyenlerimiz tarafından programınıza eklenmektedir. Yoğun lifli içeriği, vermiş olduğu tokluk hissi, sağlıklı olmasının yanında diyetiniz boyunca gün boyu her an enerjik ve tok hissetmenizi sağlamaktadır.  Dietto Öğün Shake’in sizde sağlayacağı etkileri diyetisyenlerimizin anında hesaplaması için hemen tıklayın.  "Gıda Bakanlığı Kilo Verme Amaçlı Kalorisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği”kapsamında üretilmektedir."

dietto-shake.jpg
dietto-shake.jpg

Dietto Çorba

Dietto Öğün Çorba Türkiye’de öğün yerini alan (her öğündeki besin ihtiyacının tamamını karşılayan) Türkiye’deki ilk ve tek çorbadır. Öğün başına yaklaşık 200 kcal ve günlük öğünde 800 kcal ile tüm besin ihtiyacını karşılamasıyla sağlıklı ve benzersiz sonuçlar sağlaması açısından diyetisyenlerimiz tarafından programınıza eklenmektedir. Yoğun lifli içeriği, vermiş olduğu tokluk hissi sağlıklı olmasının yanında diyetiniz boyunca gün boyu enerjik ve tok hissetmenizi sağlamaktadır. Dietto Öğün Çorba’nın sizde sağlayacağı etkileri diyetisyenlerimizin anında hesaplaması için hemen tıklayın.  "Gıda Bakanlığı Kilo Verme Amaçlı Kalorisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği”kapsamında üretilmektedir."

SlimoC.jpg
SlimoC.jpg

Dietto Sıcak Çikolata

Dietto Sıcak Çikolata diyet yaptığınız süre boyunca tatlı isteğinizi bastırır. Sadece 45 kcal olan sıcak çikolata diyetinize zarar vermeden günde bir veya iki kere tüketilebilir. Dietto sıcak çikolata kalorisi azaltılmış olmasına rağmen lezzetinden hiçbir şey kaybetmemiştir.

Slimo-sicakcikolata.jpg
logo.png
bottom of page